Menü Kapat

Microp Cast Ajans

 

Microp Cast Ajans; yapımcı ve oyuncuların arasındaki köprüyü kurmak ve piyasaya yeni katılan oyuncu adaylarına bir yol haritası oluşturmak için 2005 yılında kurulmuş, yapımcı, yönetmen ve profesyonel oyuncuların tercih ettiği güvenilir bir aile şirketi olarak günden güne başarılarını arttırarak bugünlere gelmiştir.

Ekranlara yakışan yeni yüz oyuncu adaylarının hayallerini gerçekleştirmek için çalışmakta; sinema, dizi, reklam ve klip projelerinde doğru cast seçimleri yapmaktadır.

Microp Cast Ajans televizyon ve sinema sektöründe yılların vermiş olduğu birikimi ile microp ailesine katılan yeni yüz oyuncu adaylarının menfaatleri doğrultusunda bu renkli ve tempolu yolda doğru yol haritası oluşturmakta, oyuncu adayları ile başarılarının sevincini ortak yaşamaktadır.

Microp Cast Ajans, oyunculuğun yaşı yoktur deyip hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere oyunculuk atölyemizde duayen oyuncu koçlarımız ile destek vermektedir. Yeni yüz oyuncu adaylarına oyunculuk eğitimleri ile geleceklerine katkı sağlamaları için hizmetimizi en üst seviyede tutup sektörde ismimize yakışan bir duruş sergilemekteyiz.

Microp Cast Ajans; oyuncu, model, reklam yüzü isteyen firmalara hizmet vermenin yanı sıra zengin çocuk oyuncu ve bebek model cast’ı ile birçok projeyi başarı ile devam ettirmektedir.

İşimizi severek yapmanın vermiş olduğu profesyonellikle ortak başarılarımızın sevincini yaşamaktayız

Yeteneğinize güveniyorsanız başvurunuzu yapın Microp size de bulaşsın.